One World Anasayfa    TURKISH FOR FOREIGNERS  ÖZEL DERS İNGİLİZCE ÖZEL DERS RUSÇA  ÖZEL DERS İSPANYOLCA ÖZEL DERS ÇİNCE  TR EN
   
Kurumsal Eğitimler
Bireysel Eğitimler
Online Eğitimler
İngilizce Özel Ders
İspanyolca Özel Ders
Rusça Özel Ders
Çince Özel Ders
SAT Hazırlık Programı
İŞ İNGİLİZCESİ
Fransızca Özel Ders
Almanca Özel Ders
Çocuklar İçin İngilizce
KONUŞMA KULÜBÜ
İngilizce Mülakat Workshop
Kişiye Özel Dersler

Tüm öğrencilerimizin özel ihtiyaç ve tercihlerini karşılıyoruz!

Birebir eğitim, sınavlara hazırlık, tez ve makale yazarken mentoring ve daha fazlası…


Birebir eğitim hizmeti olarak ev ödevlerine yardımdan, sınavlara hazırlık ve tez yazımına kadar bir çok alanda geniş seçenekler sunuyoruz.

 
 
Geri
     Eğitimlerimiz » Dil Bilgisi »

Dil öğrenmenin temellerinden biri gramer bilgisidir. İlk kelimelerimizi duyarken gramer öğrenmedik ancak bir yetişkin ikinci bir dil öğrenirken belli kurallara ihtiyaç duyar. Gramer bir temeldir.Temelin iyi olması binanın da sağlam olmasını sağlar. İskeleti kuran gramerdir.Ancak klasik yaklaşımların gramere verdiği ağırlık konuşma güdüsünü bazen duraklatabilir ki bu durumlarda öğrencinin, gramer hataları yapmaktan çekinmeden konuşma cesaretini toplaması önerilir.

Gramer bilgisinin tek başına ön plana çıktığı bazı durumlar vardır. Gramer bilgisine yönelik uluslarası sınavlar, üniversitelerin özel sınavları, çeşitli  okulların kendi bünyelerinde yaptığı yazılı sınavlar, çeşitli amaçlarla hazırlanan kompozisyonlar, profesyonel sunumlar, yazılı ve basılı dokumanlar, talimatlar, yönergeler vb, dil bilgisinin öneminin daha öne çıktığı durumlardan bazılarıdır.

Tecrübeli öğretmenlerimiz, gramer bilginize yönelik ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel derslerle, altyapınızı gözden geçirmenize, bilginizi tazelemenize ve kendinizi yazılı olarak en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olmakta ve sizi yönlendirmektedir.

  

 

 


Kocatepe Mahallesi Aydede Caddesi No4 K4 D5 Taksim Beyoğlu
Bagdat Caddesi: Cadde Bostan Kültür Merkezi Önü Süha Apt. Kat 5 Cadde Bostan Kadıköy

     +90 212 2509029 - +90 533 4147513
     info@oneworldistanbul.com - egitim@oneworldistanbul.com

 Copyright ©2011 ONE WORLD LANGUAGE ACADEMY
Tüm hakları saklıdır.